Kontakta oss

SIF CUP arrangeras av Södertälje Inter FC och samarbetspartners är ViLirare och Södertälje Park.

Tävlingsledning/Diciplinnämnd

Bo GT Petersson
Lars Wikholm
Bosse Petersson
Björn Bettner

Tävlingskansli

Jonathan Varli
Mobile: +46 (0) 76 206 35 48
Jonathan@sifcup.se

___________________

Johan Rolander

General Manager
Mobile: +46 (0) 72 722 84 14
johan@sifcup.se
___________________

Anne Vaskelainen
Servic & Jour
Mobile: 0731577844
anne@sifcup.se
___________________

Jan Lundgren
Servie & jour
Mobile: +46 (0) 70 530 31 15
jan@sifcup.se
___________________

Ninous Touma
International teams & 7-a-side
Mobile: +46 (0) 76 213 03 69
ninous@sifcup.se
___________________

Keith Karlsson Astor
Initiator
Mobile: +46 (0) 70 555 00 63
keith@sifcup.se
___________________

ICA MAXI LT Södertäljeposten Nobina Södertälje Park Swedbank Telge Intersport Nike Incup