Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
AIK G13/14 - Girls born 2005 & 2004 AIK
AIK G U16 - Girls born 2002 & 2003 AIK
AIK G U18 - Girls born before 2000 & 2001 AIK AIK F16
AIK FF U19 - Boys born 1999 & 2000 AIK FF J19
Amassoma United Academy U19 - Boys born 1999 & 2000 Amassoma United Academy
Arameisk-Syrianska IF B13 - Boys born 2005 Arameisk-Syrianska IF
BALZAN F.C. ACADEMY B14 - Boys born 2004 BALZAN F.C. ACADEMY 2
BALZAN F.C. ACADEMY B14 - Boys born 2004 BALZAN F.C. ACADEMY 1
Boca Junior Football Club U19 - Boys born 1999 & 2000 Boca Junior Football Club Boca Junior
Complete Soccer Academy U19 - Boys born 1999 & 2000 Complete Soccer Academy
Deren FC B14 - Boys born 2004 Deren FC
Djurgården G U18 - Girls born before 2000 & 2001 Djurgården
Enskede B15 - Boys born 2003 Enskede
FAIR PLAY Footballs Academy Beirut B15 - Boys born 2003 FAIR PLAY Footballs Academy Beirut
FA Zalgirietis Vilnius B9 - Boys born 2009 FA Zalgirietis Vilnius
FA Zalgirietis Vilnius B14 - Boys born 2004 FA Zalgirietis Vilnius
FA Zalgirietis Vilnius G10 - Girls born 2008 FA Zalgirietis Vilnius
FC Helios B14 - Boys born 2004 FC Helios
FC Helios B15 - Boys born 2003 FC Helios
FC Helios G10 - Girls born 2008 FC Helios
FC Santos Tartu B9 - Boys born 2009 FC Santos Tartu
FC Santos Tartu B11 - Boys born 2007 FC Santos Tartu
FC Santos Tartu B13 - Boys born 2005 FC Santos Tartu
FC Santos Tartu B14 - Boys born 2004 FC Santos Tartu
FC Santos Tartu B15 - Boys born 2003 FC Santos Tartu
FC Santos Tartu G10 - Girls born 2008 FC Santos Tartu
FC Santos Tartu G12 - Girls born 2006 FC Santos Tartu
FK Minsk B13 - Boys born 2005 FK Minsk
FK Minsk B15 - Boys born 2003 FK Minsk
FK Minsk G7/8 - Girls born 2011& 2010 FK Minsk
FK Nika 05 B12 - Boys born 2006 FK Nika 05
FK Nika 05 B13 - Boys born 2005 FK Nika 05
FK Nika 05 B15 - Boys born 2003 FK Nika 05
FK Nika 05 G10 - Girls born 2008 FK Nika 05
FK Panevizio B14 - Boys born 2004 FK Panevizio
Gammelgårdens IF G U18 - Girls born before 2000 & 2001 Gammelgårdens IF
Gamtel fc U17 - Boys born 2001 & 2002 Gamtel fc Gamtel Fc
Gamtel fc U19 - Boys born 1999 & 2000 Gamtel fc Gamtel Fc
Hfc club B15 - Boys born 2003 Hfc club
Hfc club U19 - Boys born 1999 & 2000 Hfc club
Hfc club G U16 - Girls born 2002 & 2003 Hfc club
Homentmen B10 - Boys born 2008 Homentmen
Homentmen B11 - Boys born 2007 Homentmen
Hoops Football Academy B10 - Boys born 2008 Hoops Football Academy
Hoops Football Academy B12 - Boys born 2006 Hoops Football Academy
Hoops Football Academy B14 - Boys born 2004 Hoops Football Academy
JK Tallinna Kalev B13 - Boys born 2005 JK Tallinna Kalev
JK Tallinna Kalev B15 - Boys born 2003 JK Tallinna Kalev
JK Tallinna Kalev U17 - Boys born 2001 & 2002 JK Tallinna Kalev
Kitengela international school B9 - Boys born 2009 Kitengela international school
Kitengela international school B11 - Boys born 2007 Kitengela international school
Kitengela international school B13 - Boys born 2005 Kitengela international school
Kohila JK Püsivus B10 - Boys born 2008 Kohila JK Püsivus
Kohila JK Püsivus B11 - Boys born 2007 Kohila JK Püsivus
Kohila JK Püsivus B15 - Boys born 2003 Kohila JK Püsivus
Kohila JK Püsivus G11 - Girls born 2007 Kohila JK Püsivus
Kohila JK Püsivus G13/14 - Girls born 2005 & 2004 Kohila JK Püsivus
Manyatta Youth Resource Centre U17 - Boys born 2001 & 2002 Manyatta Youth Resource Centre
Marupe SC B12 - Boys born 2006 Marupe SC
Marupe SC B14 - Boys born 2004 Marupe SC
Mehran Football Academy (MFA) U17 - Boys born 2001 & 2002 Mehran Football Academy (MFA)
Millenium fc U19 - Boys born 1999 & 2000 Millenium fc
Patista Fc B11 - Boys born 2007 Patista Fc
Patista Fc B15 - Boys born 2003 Patista Fc
PPJ - Pallo-Pojat Juniorit from Helsinki Finland B15 - Boys born 2003 PPJ - Pallo-Pojat Juniorit from Helsinki Finland
Pro Salerno Calcio U17 - Boys born 2001 & 2002 Pro Salerno Calcio
PRO TOUCH SOCCER ACADEMY (MALTA) G11 - Girls born 2007 PRO TOUCH SOCCER ACADEMY (MALTA) Pro Touch Soccer Academy (Malta)
Puotinkylän Valtti TB G U18 - Girls born before 2000 & 2001 Puotinkylän Valtti TB
Pärnu JK Vaprus B14 - Boys born 2004 Pärnu JK Vaprus
Pärnu JK Vaprus B15 - Boys born 2003 Pärnu JK Vaprus
Rabat Ajax Football Nursery B15 - Boys born 2003 Rabat Ajax Football Nursery
Raplamaa B11 - Boys born 2007 Raplamaa
Raplamaa B12 - Boys born 2006 Raplamaa
Raplamaa B15 - Boys born 2003 Raplamaa
Raplamaa U17 - Boys born 2001 & 2002 Raplamaa
Riga Dünamo B10 - Boys born 2008 Riga Dünamo
Riga Dünamo B13 - Boys born 2005 Riga Dünamo
Riga Dünamo G U16 - Girls born 2002 & 2003 Riga Dünamo
Russia FC B15 - Boys born 2003 Russia FC
Russia FC U17 - Boys born 2001 & 2002 Russia FC
Russia FC U19 - Boys born 1999 & 2000 Russia FC
Rågsveds IF G U16 - Girls born 2002 & 2003 Rågsveds IF
Rönninge Salem fotboll B15 - Boys born 2003 Rönninge Salem fotboll
Saku Sporting B8 - Boys 2010 Saku Sporting 2
Saku Sporting B8 - Boys 2010 Saku Sporting 1
Saku Sporting B9 - Boys born 2009 Saku Sporting
Saku Sporting B10 - Boys born 2008 Saku Sporting 2
Saku Sporting B10 - Boys born 2008 Saku Sporting 1
Saku Sporting B11 - Boys born 2007 Saku Sporting
Saku Sporting B13 - Boys born 2005 Saku Sporting
Saku Sporting B14 - Boys born 2004 Saku Sporting
Saku Sporting G11 - Girls born 2007 Saku Sporting
Saku Sporting G13/14 - Girls born 2005 & 2004 Saku Sporting
Saku Sporting G U18 - Girls born before 2000 & 2001 Saku Sporting
Samba Soccer U17 - Boys born 2001 & 2002 Samba Soccer
Sillamäe Kalev B9 - Boys born 2009 Sillamäe Kalev
Sillamäe Kalev B13 - Boys born 2005 Sillamäe Kalev
SOCCER BARCELONA YOUTH ACADEMY B12 - Boys born 2006 SOCCER BARCELONA YOUTH ACADEMY
SOCCER BARCELONA YOUTH ACADEMY U17 - Boys born 2001 & 2002 SOCCER BARCELONA YOUTH ACADEMY
South b united U19 - Boys born 1999 & 2000 South b united
Syrianska FC G11 - Girls born 2007 Syrianska FC F07 GUL
Tabasalu JK (Tabasalu Football Club) B9 - Boys born 2009 Tabasalu JK (Tabasalu Football Club) JK Tabasalu
Tartu JK Taammeka B12 - Boys born 2006 Tartu JK Taammeka
Tartu JK Taammeka U19 - Boys born 1999 & 2000 Tartu JK Taammeka
Tartu JK Taammeka G11 - Girls born 2007 Tartu JK Taammeka
Trosa Vagnhärad sportklubb B12 - Boys born 2006 Trosa Vagnhärad sportklubb
Ursvik IK B13 - Boys born 2005 Ursvik IK
Vasalunds IF U17 - Boys born 2001 & 2002 Vasalunds IF U16
Vendelsö IK B15 - Boys born 2003 Vendelsö IK
Vilnius BFA B9 - Boys born 2009 Vilnius BFA
Vilnius BFA U17 - Boys born 2001 & 2002 Vilnius BFA
ZFA Beirut Academy U17 - Boys born 2001 & 2002 ZFA Beirut Academy
ZFA Beirut Academy G13/14 - Girls born 2005 & 2004 ZFA Beirut Academy
Ösmo GIF fotboll U17 - Boys born 2001 & 2002 Ösmo GIF fotboll
ICA MAXI VW LT Södertäljeposten Nobina Swedbank Telge Intersport Nike Incup Textilia